Üst Yönetim | Tam Faktoring

tam faktoring

en
Kariyer   -   Hakkımızda
telefon
Başvurunuz başarılı bir şekilde alınmıştır.

5 dakika içerisinde bir uzman tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Mesai saatleri hafta içi 9:00-18:00 arasındadır.

KAPAT X
Hakkımızda

Üst Yönetim

  Kunter KUTLUAY

  Kunter KUTLUAY

  CEO / İcra Kurulu Başkanı

  Bilkent Üniversitesi Elektronik Mühendisliği lisans derecesi, yine aynı üniversitenin İşletme Fakültesi’nden yüksek lisans derecesine sahiptir. Toshiba, General Electric ve Microsoft firmalarında Satış Yöneticiliği ve McKinsey&Company’de Danışmanlık görevlerinde bulunmuştur. Kurucu ortak olarak yer aldığı Kratis firmasında analiz ve veri madenciliği teknolojileri üzerine çalışmalar yapmıştır. Fortis Bank’taki Portföy Analiz Direktörlüğü görevini takiben 2006 yılında Finansbank’a Pazarlama ve Krediler Analiz Grup Yöneticisi olarak katılmıştır. Kutluay, Temmuz 2008-2011 yılları arasında Perakende Krediler Koordinatörü ve 2011 yılı Mayıs ayında da Kartlı Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olmuştur. Ödeme Sistemleri ve Alternatif Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı görevinde bulunmuştur. Aralık 2013 tarihinden itibaren Actera Grup bünyesinde Turkasset, Joker ve Tam Faktoring Yönetim Kurulu Üyesi görevini icra etmiştir.

   

  09.12.2014 tarihinden bu yana Tam Faktoring CEO / İcra Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

  Hakan KARAMANLI

  Hakan KARAMANLI

  Genel Müdür Yardımcısı

  Krediler, İstihbarat ve Bilgi Teknolojileri

  Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun olan Hakan KARAMANLI aynı yıl Türkiye İş Bankası’nda Yazılım Uzmanı olarak iş hayatına başladı. 1995 yılında Anadolu Grubuna geçiş yaparak Sistem Analisti olarak görev yaptı. Ardından 1997 yılından Garanti Bankasında Sistem uzmanı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Açık Sistemler’den Sorumlu Yönetici, Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Birimleri Müdürü, Platform ve Uygulama Yönetiminden Sorumlu Birim Müdürlükleri görevlerini yürüttükten sonra 15.07.2014 tarihi itibariyle Tam Faktoring Operasyon ve Bilgi Teknolojileri’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 01.07.2015 tarihi itibariyle de Krediler, İstihbarat ve Bilgi Teknolojilerin’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine devam etmektedir..

  Sertaç Çıralı

  Sertaç Çıralı

  Genel Müdür Yardımcısı

  Operasyon, Satınalma ve İdari İşler

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2001 yılında mezun olan Sertaç Çıralı, 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde İşletme (Muhasebe-Finans) yüksek lisansını tamamlamıştır.

   

  2003 yılında Finansbank Teftiş Kurulu’nda göreve başlayan Sertaç Çıralı, Teftiş Kurulu bünyesinde 2011 yılından itibaren sırasıyla Metodoloji, Şube Denetimleri ve Soruşturma bölümlerinde yöneticilik yapmıştır.

   

  Aralık 2014’te İç Denetim Başkanı olarak Tam Faktoring’e katılmıştır. 01.07.2015 tarihinde Operasyon Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna atanan Sertaç Çıralı Operasyon, Satınalma ve İdari İşler fonksiyonlarından sorumlu olarak görev yapmaktadır.

  Mehmet Özel

  Mehmet Özel

  Genel Müdür Yardımcısı

  Mali Kontrol-Bütçe, Muhasebe, Hazine ve İnsan Kaynakları

  1996 yılında Marmara Üniversitesi İİBF - Ekonomi Bölümü mezun olan Mehmet Özel şu anda Yeditepe Üniversitesi’nde Finansal Ekonomi doktora programında tez yeterlilik aşamasına gelmiştir.

   

  Profesyonel çalışma hayatına Electrolux A.Ş.’de başlamış, sırasıyla İlketaş Mali Denetim, Yapı Kredi Leasing, Garanti Leasing/Faktoring, Mercedes Benz Türk ve RBS’de değişik bölümlerde yönetici olarak görev yapmıştır.

   

  Tam Faktoring Ailesine 2014 yılında Hazine Müdürü olarak katılmıştır. 2016 yılında Mali Kontrol-Bütçe, Muhasebe, Hazine ve İnsan Kaynakları organizasyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atanmıştır.