Genel Müdür Mesajı | Tam Faktoring

tam faktoring

en
Kariyer   -   Hakkımızda
telefon
Başvurunuz başarılı bir şekilde alınmıştır.

5 dakika içerisinde bir uzman tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Mesai saatleri hafta içi 9:00-18:00 arasındadır.

KAPAT X
Kariyer

Genel Müdür MesajıMüşteri odaklı çalışan ve saygın faktoring hizmetleri sunmak isteyen Tam Faktoring’in çalışanları tarafından kendini konumlamak istediği yer "Çalışılacak En İyi Faktoring Şirketi" olmaktır. Biliyoruz ki, müşterilerimiz için en iyi faktoring şirketi olmanın yolu, çalışanlarımız için en iyi çalışma ortamını yaratmaktan geçiyor.

Bu amaçla Tam Faktoring, çalışanları ile uzun ömürlü bir iş ilişkisi kurmayı hedeflemektedir. Faktoring sektöründeki hedeflerini, her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştirecek olan Tam Faktoring, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, kurumsal bir topluluk yapısını her zaman koruyacaktır.

Şirketimiz üstün nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve çalışan motivasyonunu yüksek tutmaya daima önem verecektir. Tam Faktoring’te herkes “işinin lideri” olarak çalışır. İşinin gerektirdiği yetkinlikte hareket eder, karar verir, ilerler ve başarılı olur. Bu Tam Faktoringli olmanın haklı gururudur.

Tam Faktoring takımının bir üyesi olarak bu deneyimi bizlerle paylaşmaya aday, yetenekli ve istekli bireyleri aramıza katılmaya davet ediyorum.

Saygılarımla.