tam faktoring

table şema
çek gönder
Çek gönder
Tam Faktoring Mobil’in
"Çek Gönder" özelliğiyle faturalı ve
çekli alacaklarınızın fotoğrafını çekerek bize hemen gönderebilirsiniz.
şube telefonları
Şube telefonları
Tüm şubelerimizin telefon numaralarına
Tam Faktoring Mobil sitesi üzerinden
anında ulaşabilirsiniz.
google maps
Google Maps
Şubelerimizin Google Maps üzerinden
ayrıntılı adreslerini Tam Faktoring
Mobil ile kolayca öğrenebilirsiniz!

tam faktoring A.Ş. Cemal Sahir Sk. Profilo Plaza B Blok 34387 Mecidiyekoy / İstanbul

Copyright © 2011 tam faktoring A.Ş. site kullanım şartları & gizlilik bilgileri

hemen arayın - 444 36 69

WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI

www.tamfaktoring.com.tr adresli web sitesi Tam Faktoring A.Ş.’ye ait olup yine onun tarafından işletilmektedir ve içeriği fikri mülkiyet hukuku uyarınca koruma altındadır. Bu web sitesi kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedefler. Web sitemize girerek web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm koşulları ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak maddi ve manevi, doğrudan ve dolaylı hiçbir zarara ilişkin olarak Tam Faktoring A.Ş yöneticileri, çalışanları ve bu web sitesinde yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tam Faktoring A.Ş. web sitesindeki tüm dokümanlar Tam Faktoring A.Ş. mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere web sitesinde yer alan her türlü tablo ve grafik, yazı, fotoğraf, eğitim ve eğitimcilere ilişkin materyaller, etkinlik takvimleri ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bilgiler ("Bilgiler") Tam Faktoring A.Ş.’nin yazılı onayı olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, ticari olmayan kullanım amaçları dışında başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz, lisansı verilemez, satılamaz, saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu Tam Faktoring A.Ş. tarafından garanti edilmemekte olup Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zarar ve masraflardan Tam Faktoring A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılar web sitesini, herhangi bir virüs, parazit, truva atı, casus yazılım veya zararı ve yayılan herhangi bir diğer bilgisayar kodu, dosyası veya programı göndermek ya da herhangi bir donanım, yazılım veya aracın işletimini ele geçirmek veya kullanımını izlemek üzere yahut diğer kişilerin yasal haklarını ihlal etmek veya sitenin diğer kullanıcılarının kişisel kimlik bilgilerini toplamak saklamak için kullanamaz.

Kullanıcılar başkalarının web sitesini kullanımını kısıtlayamaz ve engel olamaz ve web sitesinin veya siteyi kullanılabilir hale getirmek için kullanılan sunucu veya ağların işletimine müdahale edemez veya bozamaz ya da bu ağların gereksinimleri, yordamları ya da düzenlemelerini ihlal edemez. Web sitesi genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, Tam Faktoring A.Ş., internet sitesinin içeriğini değiştirmek güncelleme hakkını saklı tuttuğu gibi işbu web sitesini zaman zaman erişime kapatma hakkını da saklı tutar.

Tam Faktoring A.Ş. web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mümkün mertebe tedbir alınmıştır. Bununla birlikte nihai güvenliğin sağlanması için virüs koruma sistemi tedarik edilmesi ve gerekli korumanın sağlanması kullanıcının sorumluluğundadır. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinin kullanımından doğabilecek zararlardan Tam Faktoring A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK BİLGİLERİ

Tam Faktoring A.Ş.’ye ait www.tamfaktoring.com.tr adresli web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Internet sitemizin kullanıcılarına ait bilgilerin gizliliği şirketimiz için önemlidir. Siteye aktardığınız, sorularınız, yorumlarınız, önerileriniz veya benzeri tüm haberleşme veya malzemeler, gizli bilgi şeklinde yorumlanmayacaktır Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve bunu sağlayacak altyapının gerekliliğine olan inancımızın bir göstergesi olarak, internet aracılığıyla bize ulaştıracağınız kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler vs.) bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda vermiş olduğunuz bilgilerin herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacağını teyit ve taahhüt ederiz.

Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafik, yazı, fotoğraf, eğitim ve eğitimcilere ilişkin materyaller, etkinlik takvimleri ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü malzeme ("Bilgiler") şirketimizin mülkiyetinde olup değiştirilemez, kopyalanamaz, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, ticari olmayan kullanım amaçları dışında başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zarar ve masraflardan Tam Faktoring A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İşbu "Web Sitesi Kullanım Şartları" altında belirtilen koşullar Türk Hukukuna tabidir. Söz konusu koşullara ilişkin herhangi bir uyuşmazlık halinde, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri, uyuşmazlığın çözümünde münhasır yetkili merciidir.

Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, sitemize erişim sağladığı andan itibaren işbu yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.