Hakan KARAMANLI - Genel Müdür Yardımcısı

Hakan KARAMANLI - CEO

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun olan Hakan KARAMANLI, aynı yıl Türkiye İş Bankası’nda Yazılım Uzmanı olarak iş hayatına başlamıştır. 1995 yılında Anadolu Grubu’na geçiş yaparak Sistem Analistliği yapmıştır. Ardından 1997 yılından Garanti Bankası’nda Sistem uzmanı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Açık Sistemlerden Sorumlu Yöneticilik, Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Birimleri Müdürlüğü, Platform ve Uygulama Yönetiminden Sorumlu Birim Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 2014 yılında Tam Faktoring Operasyon ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başladığı görevine, 2015 yılından itibaren Krediler, İstihbarat ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etmiştir. Hakan KARAMANLI, Computer World dergisi tarafından verilen “Premier 100 Teknoloji Liderliği Ödülü’nün yanı sıra 2015-2017 yıllarında üst üste üç kez CIO dergisi tarafından ödüllendirilmiştir. 11.07.2019 tarihinde Tam Faktoring CEO olarak görev yapmaya başlamıştır.

Sertaç ÇIRALI - Genel Müdür Yardımcısı

Sertaç ÇIRALI - Genel Müdür Yardımcısı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2001 yılında mezun olmuş, 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde İşletme (Muhasebe-Finans) yüksek lisansını tamamlamıştır. 2003 yılında Finansbank Teftiş Kurulu’nda göreve başlayan Sertaç Çıralı, Teftiş Kurulu bünyesinde 2011 yılından itibaren sırasıyla Metodoloji, Şube Denetimleri ve Soruşturma bölümlerinde yöneticilik yapmıştır. Aralık 2014’te İç Denetim Başkanı olarak Tam Faktoring’e katılmıştır. 01.07.2015 tarihinden bu yana ise Operasyon, Satın Alma ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımıcılığı görevini yürütmektedir.

Hayati ÇELİKCAN - Genel Müdür Yardımcısı

Hayati ÇELİKCAN - Genel Müdür Yardımcısı

2002 yılında Trakya Üniveristesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Hayati ÇELİKCAN, aynı yıl Hyundai’de Satış Danışmanı olarak çalışmaya başlamış ve 2003 yılında finans sektörüne geçerek Citibank’ta Inhouse-Sales Takım Lideri olmuştur. Daha sonra Kayseri Bölgesi, Anadolu Şubeleri ve İstanbul Avrupa Bölgesi’nde Satış Müdürlüğü yapmış; Citibank’ın Denizbank ile birleşmesinden sonra İstanbul Avrupa-Kocaeli Gebze Bölgesi Satış Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 03.03.2014 tarihinde Satış Müdürü olarak başladığı Tam Faktoring’te Satış Koordinatörlüğü de yapmış ve 01.01.2018 tarihi itibarı ile Satış ve Pazarlama, Ürün Yönetimi ve Çağrı Merkezinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atanmıştır.

Hüseyin ÜNLÜ - Genel Müdür Yardımcısı

Hüseyin ÜNLÜ - Genel Müdür Yardımcısı

1996 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, iş hayatına Coşkunöz Holding-Muhasebe Departmanı’nda başlamıştır. 2000 yılında ise bankacılık sektörüne geçerek, sırasıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Tekstil Bank A.Ş.’de Finansal Analiz/İstihbarat Birimi’nde görev almıştır. 2007 yılından itibaren Strateji Faktoring A.Ş.’de Krediler Müdürlüğünün yanı sıra; dönem dönem Eğitim Bölümü ve Masak-Yasal Uyum Sorumlulukları ile ilgili çalışmalar yürütmüş, son olarak Yurtiçi ve İhracat Faktoring Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 14.05.2015 tarihinde Krediler Danışmanı olarak katıldığı Tam Faktoring’te; 01.11.2015 tarihinde Krediler Koordinatörlüğü, 01.01.2018 tarihi itibarıyla ise Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarına atanmıştır. Hüseyin ÜNLÜ ayrıca, Finansal Kurumlar Birliği bünyesinde Muhasebe-Mali Analiz-Taahhüt Firmaları Analizi alanlarında eğitmenlik desteği vermektedir.

Mete ÖNOL - CFO

Mete ÖNOL - CFO

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden 1996 yılında mezun olmuş, Amerika Birleşik Devletlerinde University of Delaware'de İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Türkiye'ye döndükten sonra Arthur Andersen ve Ernst & Young denetim firmalarında beş yıl boyunca denetim ve danışmanlık projelerinde çalışmıştır. 2004 yılında uzun dönem operasyonel araç kiralama şirketi Intercity'e katılmış ve 15 yıl boyunca şirketin CFO'luk görevini başarıyla yürütmüştür. Özellikle yatırımcı ilişkileri, uluslararası ortaklarla ilişkiler, uluslararası mali raporlama ve kontrol, kredi risk izleme, sermaye piyasası işlemleri ve finansal kaynak yaratılması üzerine çalışmalar yürüten Mete Önol, son on yıl içerisinde çeşitli türlerde şirketin 2 Milyar EUR'dan fazla kaynak bulmasına yardımcı olmuş, özellikle son beş yılda ortalama 500 mio EUR'luk bir kredi büyüklüğünü 30'dan fazla kurum ile ilişki içerisinde yürütmüştür. Aralık 2012’den itibaren Intercity'de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de icra etmiştir. Halen Yeditepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk Bölümünde LL.M. derecesini tamamlamaya çalışmaktadır. 02.01.2019 tarihinden bu yana Tam Faktoring CFO (Mali İşler GMY) olarak görev yapmaya başlamıştır.

Mete ÖNOL - CFO

SEYİT ERTUĞRUL – CIO

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünden mezun olan Seyit Ertuğrul, Yapay Zekâ ve Makina Öğrenmesi konuları üzerine “Bilişim Teknolojileri" yüksek lisansı yaptı. İş hayatına, 1996 yılında Yazılım Uzmanı olarak Hollanda merkezli Face BV’de başladı. Sırasıyla Ford-Türkiye, Ford-Almanya, Nedlloyd-Belçika ve Philips-Hollanda’da görev aldı. 1999 yılında Şişecam, 2000 yılında Hewlett Packard Almanya'da kariyerine devam eden Ertuğrul, 2002-2006 yılları arasında Almanya’da E.ON Energy’de çalıştı. 2006’da OYAK Emeklilik ‘te, 2009-2011 yılları arasında ING Emeklilik ’te yine Bilgi Teknolojileri ile ilgili çeşitli görevlerde bulundu. Ertuğrul, 2011 yılında Tam Faktoring’te Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak başladığı görevine, 2016 yılından bu yana Tam Faktoring Bilgi Teknolojileri Koordinatörü / CIO olarak devam etmektedir.

Mete ÖNOL - CFO

ALP ERAY ANKAY - İç Denetim ve İç Kontrol Başkanı

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden 2007 yılında mezun olan Alp Eray Ankay; aynı yıl Finansbank Teftiş Kurulu’nda Müfettiş Yardımcısı olarak iş hayatına başladı. Teftiş Kurulu bünyesinde 8 yıl boyunca sırasıyla Şube Denetimleri, Soruşturma&İncelemeler ve Kredi Denetimleri bölümlerinde görev aldı. Tam Faktoring’e 2015 yılında İç Denetim ve İç Kontrol Başkanı olarak katıldı. Alp Eray Ankay ayrıca; Finansal Kurumlar Birliği bünyesinde faktoring sektörü İç Kontrol ve MASAK Komitesi Üyesi olarak görev almaktadır.

Mete ÖNOL - CFO

ERKAL BIYIKLIOĞLU - Analitik Pazarlama ve Krediler Koordinatörü

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 1992 yılında mezun olan Erkal Bıyıklıoğlu, Yapı Kredi Bankası’nda Kredi Satış Uzmanı olarak iş hayatına başladı. 1995 yılında Sistem Analisti olarak girdiği Coca-Cola’da, 1998 yılında Teknoloji Müdürü oldu. Sırasıyla; 2005 yılının başında Mercedes-Benz Türk firmasında Teknoloji Altyapı Müdürü, 2007-2009 yılları arasında Coca-Cola Avrasya Genel Merkezinde Türkiye ve Balkanlar Bölgesinden sorumlu IT Hizmetleri Müdürü olarak görev yaptı. Bıyıklıoğlu, Tam Faktoring’te 2017 yılında Veri Analitik Koordinatörü olarak göreve başlamıştır. Bıyıklıoğlu; ayrıca, ICF onaylı koçluk, yönetici koçluğu ve liderlik eğitmenliği de yapmıştır.

GÜLÇE OKAN – İnsan Kaynakları Koordinatörü

GÜLÇE OKAN – İnsan Kaynakları Koordinatörü

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden 2004 yılında mezun olan Gülçe OKAN, QNB Finansbank’ta İK Sistem Geliştirme Uzmanı olarak iş hayatına başlamıştır. 2007 – 2008 yılları arasında Autoliv’de HR Generalist olarak görev aldıktan sonra 2008 yılının başından bu yana QNB Finansbank’ta çalışmaya devam etmiş ve son olarak Organizasyonel Gelişim ve Çalışan Mutluluğu Bölüm Müdürü olarak görev yapmıştır. Okan, 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren Tam Faktoring İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev yapmaya başlamıştır. Okan, ayrıca CPCC (Certified Professional Coactive Coach) ORCS (Organization and Relationship Systems Coaching) sertifikalarına sahiptir.