Kunter KUTLUAY -  CEO

Kunter KUTLUAY - CEO

Bilkent Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, yine aynı üniversitenin İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Toshiba, General Electric ve Microsoft firmalarında Satış Yöneticiliği ve McKinsey&Company’de Danışmanlık görevlerinde bulunmuştur. Kurucu ortak olarak yer aldığı Kratis firmasında analiz ve veri madenciliği teknolojileri üzerine çalışmalar yürütmüştür. Fortis Bank’taki Portföy Analiz Direktörlüğü görevini takiben 2006 yılında Finansbank’a Pazarlama ve Krediler Analiz Grup Yöneticisi olarak katılmıştır. Kutluay, Temmuz 2008-2011 yılları arasında Perakende Krediler Koordinatörü ve 2011 yılı Mayıs ayında da Kartlı Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olmuştur. Ödeme Sistemleri ve Alternatif Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Aralık 2013’ten itibaren Actera Grup bünyesinde Turkasset ve Tam Faktoring Yönetim Kurulu Üyeliği görevini icra etmiştir. 09.12.2014 tarihinden bu yana ise Tam Faktoring CEO (İcra Kurulu Başkanı) olarak görevini sürdürmektedir.

Hakan KARAMANLI - Genel Müdür Yardımcısı

Hakan KARAMANLI - Genel Müdür Yardımcısı

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun olan Hakan KARAMANLI, aynı yıl Türkiye İş Bankası’nda Yazılım Uzmanı olarak iş hayatına başlamıştır. 1995 yılında Anadolu Grubu’na geçiş yaparak Sistem Analistliği yapmıştır. Ardından 1997 yılından Garanti Bankası’nda Sistem uzmanı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Açık sistemlerden Sorumlu Yöneticilik, Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Birimleri Müdürlüğü, Platform ve Uygulama Yönetiminden Sorumlu Birim Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 15.07.2014 tarihi itibarıyla Tam Faktoring Operasyon ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, 01.07.2015 tarihinden bu yana ise Krediler, İstihbarat ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine devam etmektedir. Hakan KARAMANLI, Computer World dergisi tarafından verilen “Premier 100 Teknoloji Liderliği Ödülü’nün yanı sıra 2015-2017 yıllarında üst üste üç kez CIO dergisi tarafından ödüllendirilmiştir.

Sertaç ÇIRALI - Genel Müdür Yardımcısı

Sertaç ÇIRALI - Genel Müdür Yardımcısı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2001 yılında mezun olmuş, 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde İşletme (Muhasebe-Finans) yüksek lisansını tamamlamıştır. 2003 yılında Finansbank Teftiş Kurulu’nda göreve başlayan Sertaç Çıralı, Teftiş Kurulu bünyesinde 2011 yılından itibaren sırasıyla Metodoloji, Şube Denetimleri ve Soruşturma bölümlerinde yöneticilik yapmıştır. Aralık 2014’te İç Denetim Başkanı olarak Tam Faktoring’e katılmıştır. 01.07.2015 tarihinden bu yana ise Operasyon, Satın Alma ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımıcılığı görevini yürütmektedir.

Hayati ÇELİKCAN - Genel Müdür Yardımcısı

Hayati ÇELİKCAN - Genel Müdür Yardımcısı

2002 yılında Trakya Üniveristesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Hayati ÇELİKCAN, aynı yıl Hyundai’de Satış Danışmanı olarak çalışmaya başlamış ve 2003 yılında finans sektörüne geçerek Citibank’ta Inhouse-Sales Takım Lideri olmuştur. Daha sonra Kayseri Bölgesi, Anadolu Şubeleri ve İstanbul Avrupa Bölgesi’nde Satış Müdürlüğü yapmış; Citibank’ın Denizbank ile birleşmesinden sonra İstanbul Avrupa-Kocaeli Gebze Bölgesi Satış Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 03.03.2014 tarihinde Satış Müdürü olarak başladığı Tam Faktoring’te Satış Koordinatörlüğü de yapmış ve 01.01.2018 tarihi itibarı ile Satış ve Pazarlama, Ürün Yönetimi ve Çağrı Merkezinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atanmıştır.

Hüseyin ÜNLÜ - Genel Müdür Yardımcısı

Hüseyin ÜNLÜ - Genel Müdür Yardımcısı

1996 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, iş hayatına Coşkunöz Holding-Muhasebe Departmanı’nda başlamıştır. 2000 yılında ise bankacılık sektörüne geçerek, sırasıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Tekstil Bank A.Ş.’de Finansal Analiz/İstihbarat Birimi’nde görev almıştır. 2007 yılından itibaren Strateji Faktoring A.Ş.’de Krediler Müdürlüğünün yanı sıra; dönem dönem Eğitim Bölümü ve Masak-Yasal Uyum Sorumlulukları ile ilgili çalışmalar yürütmüş, son olarak Yurtiçi ve İhracat Faktoring Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 14.05.2015 tarihinde Krediler Danışmanı olarak katıldığı Tam Faktoring’te; 01.11.2015 tarihinde Krediler Koordinatörlüğü, 01.01.2018 tarihi itibarıyla ise Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarına atanmıştır. Hüseyin ÜNLÜ ayrıca, Finansal Kurumlar Birliği bünyesinde Muhasebe-Mali Analiz-Taahhüt Firmaları Analizi alanlarında eğitmenlik desteği vermektedir.